Одеситки у «Фіналі шести» у Рівному подолали «КІВС-СКІФ», зіграли в півфіналі з господарками, зазнавши поразки, і у «бронзовому» поєдинку несподівано поступилися дніпровському «Інваспорту».
Жіноча Вища ліга. 23 квітня. ДЮСШ-4 (Рівне)
«ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б. Д.-2» - «КІВС-СКІФ» - 79:73 (21:19; 24:12; 16:17; 18:25)
Протокол матчу
За путівку до півфіналу одеситки зіграли з львівськими «КІВС-СКІФ» і дуже добре провели першу половину. Наші дівчата відірвались аж на чотирнадцять очок і цього запасу вистачило для перемоги. Втім, львів’янки боролися до останнього і цілком могли розраховувати на виграш у другій половині матчу, але «ІнтерХім-2» вистояв і пройшов до півфіналу.
Найкраще цей матч провели: Ксенія Туровцева (26 очок + 5 підбирань), Аліса Ягодка-Борчан (19 очок + 13 підбирань), Антоніна Глухова (12 очок), Василіса Фурсова (10 очок) та Юліана Мельник (10 очок + 7 підбирань).
Жіноча Вища ліга. 24 квітня. ДЮСШ-4 (Рівне)
«Збірна Рівненської області-БК Рівне-ОСДЮСШОР» - «ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б. Д.-2» - 74:49 (22:13; 29:9; 13:12; 10:15)
Протокол матчу
В півфіналі наші дівчата зустрілися з господарками «Фіналу шести» і очікувано програли більш потужним і досвідченим суперницям, навіть без лідерки – Вікторії Шматової. «Рівне» вже в першій половині зняло всі питання стосовно переможця, створивши відрив у 29 очок і далі тримало комфортну відстань аж до фінальної сирени – 74:49.
Лідеркою одеситок у цьому матчі була Антоніна Глухова (21 очко + 7 підбирань + 6 передач).
Жіноча Вища ліга. 25 квітня. ДЮСШ-4 (Рівне)
«Інваспорт-СДЮСШОР-5» - «ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б. Д.-2» - 72:65 (13:18; 16:18; 25:9; 18:20)
Протокол матчу
В поєдинку за бронзу між одеситками і дніпрянками була цікава боротьба. Наші дівчата створили для себе невеличку перевагу протягом першої половини, але у третій чверті повністю провалили гру і дозволили суперницям добряче відірватися в рахунку. В останній 10-хвилинці команда відчайдушно намагалася виправитися, але їй не вистачило часу, тому, вигравши три чверті з чотирьох, «ІнтерХім-2» все одно поступився і залишився без бронзових медалей за підсумками сезону.
В цій зустрічі 10+ очок набрали: Антоніна Глухова (16 очок + 8 підбирань), Юліана Мельник (13 очок), Аліса Ягодка-Борчан (12 очок + 13 підбирань) та Ксенія Туровцева (10 очок + 6 підбирань + 5 передач).
Материалы по теме:
- «ІнтерХім-2» завершив регулярний чемпіонат жіночої Вищої ліги на третій сходинці
- «ІнтерХім» зіграє перший матч серії плей-оф жіночої Суперліги з «Київ-Баскетом»
- «ІнтерХім» розпочинає сезон з впевненої перемоги над «Збірною Рівненської області»
- «ІнтерХім» завершив регулярний сезон двома перемогами над «Київ-Баскетом»
- «ІнтерХім» завершив регулярний чемпіонат поразками від «Франківська-Прикарпаття»




