«ІнтерХім» розпочинає сезон з впевненої перемоги над «Збірною Рівненської області»

results 4x5 копия 1Одеські дівчата вже у першій чверті зробили ривок, який забезпечив команді необхідний результат і решту матчу грали в своє задоволення.

Жіноча Суперліга. 12 листопада, МЦД ФОК
«ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» - «Збірна Рівненської області-ОСДЮСШОР» - 88:46 (21:11; 19:8; 21:13; 27:14)
Протокол матчу

Одеситки в перші хвилини зустрічі шокували суперниць, двічі забивши з проходів та з-за дуги. Рахунок 10:0 вимусив тренера рівненської команди брати тайм-аут після якого дівчата почали забивати, але двозначна різниця зберіглася.

Тотальна перевага на щитах вилилася в те, що підопічні Ірини Щипакіної мали дуже багато очок «другого шансу» і їх перевага постійно зростала. Щоправда одеситки припустилися 16 втрат за дві з половиною чверті. Скористатися суперниці цим не зуміли, кидаючи з катастрофічно низьким відсотком влучань.

У такій ситуації не дивно, що «ІнтерХім-СДЮСШОР імені Літвака» заволодів подвійною перевагою і продовжував грати в тренувальному режимі. В фінальній чверті на майданчику здебільшого грали резервістки, які встановили остаточний рахунок – 88:46.

Продуктивний поєдинок у складі «ІнтерХіма» провела Ксенія Панькіна (22 очки + 6 підбирань). Також відзначимо Світлану Колібабчук (14 очок + 5 підбирань), Олену Самбурську (11 очок + 8 підбирань + 8 передач), Анну Бакал (11 очок + 10 підбирань) та Євгенію Мбайє (11 очок + 10 підбирань). Найбільш результативною у рівненській команді стала Софія Корнійчук (17 очок + 8 підбирань).

Вже завтра одеситки зіграють з більш серйозним суперником – «Вінницькими блискавками». Початок матчу об 11-й годині.