Квітневі сподівання

1 417 березня в Одесі відбулася гра між лідерами жіночої Суперліги – місцевим ІнтерХімом та столичним БК Київ-Баскет.

«Бджілки» після Кубкового нокауту бажали реабілітуватися та продовжити переможну серію в регулярній першості.

Перша та заключна чверті залишилися за гістьми, але в проміжних чвертях домінували господарки. Терези схилялися почергово кілька разів впродовж усього матчу. Гра виявилася доволі жорстка , а іноді і досить груба. Незрозумілі, а іноді відсутні дії суддів теж вплинули на кінцівку гри та її результат. Остаточний рахунок на табло 67:70 на користь гостей.

«ІнтерХім-СДЮСШОР ім.Литвака» (Одеса) – «Київ-Баскет» (Київ) - 67:70 (17:23, 12:9, 20:14, 18:24).

У киянок 19 очок у Віти Горобець.

В складі ІнтерХіму Єлизавети Мітіної 17 очок, Крістини Карп - 14 очок + 14 підбирань + 4 передачі, Юлії Мусієнко - 10 очок + 5 передачі , СвітланиКолибабчук - 9 очок + 7 підбирань, а на рахунку Жанни Лиходід 7 очок та 9 підбирань.

Втім, незважаючи на поразку одеситок, висновки робити ще занадто рано. Квітневі двобої у плей-офф усе розставлять по своїх місцях. Звичайно, якщо «телефонне» право не заважатиме здоровим спортивним амбіціям.