Кубок України: ІнтерХім-СДЮСШОР вдуге здобув почесний трофей

interhim cup 2018 24 березня увосьме було розіграно Кубок України серед жінок. Ним знову заволодів одеський ІнтерХім-СДЮСШОР, здолавши у фіналі грізний Київ-Баскет.

Кубок України. Жінки. Фінал
4 березня. м. Київ
Київ-Баскет – ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Литвака - 66:74 (16:14, 15:16, 11:21, 24:23)
Протокол матчу

ІнтерХім-СДЮСШОР вирішив йти до кінця у своєму прагненні здобути трофей. Київ-Баскет розпочав звично і з початку матчу вирішив піти у відрив. Але одеситки не дали цього зробити. Господарки нервували. Кидки здалеку тільки через раз досягали мети. Тож після першої чверті Київ-Баскет вів 16:14 а на перерву команди пішли за рахунку 31:30 на користь «смугастих».

Третю чверть ІнтерХім розпочав вдало – Кристина Карп реалізувала «два з фолом» і вивела Одесу вперед 33:31. Це був сигнал відриватися. Такого ще не було - результативна атака далася Київ-Баскету лише на екваторі чверті, коли суперник вже вів +7! Але варто було Ольховик поцілити з-за дуги, як тим самим відповіла Мітіна - «нечуване нахабство» з боку гостей. Наприкінці цієї ділянки ІнтерХім вже вів +13.

Підопічні Ірини Щипакіної майстерно «вчепилися» у переможний результат. Цей шанс не можна було упускати. Згуртовані спільною метою одеситки лише раз підпустили суперниць на відстань одного влучного кидка – на екваторі заключної чверті Юркевічус скоротила відставання до -2 – 51:53. Але психологічна стійкість у гостей була на висоті. Вони знову відірвалися на безпечну відстань і гросмейстерські провели останню хвилину матчу. Почали її з переваги +7, а закінчили +8. Символічно склала повноваження володарки Кубка ще у складі Авангарда, а нині гравець Київ-Баскета Ксенія Афанасьєва, поціливши з-за дуги і встановивши остаточний рахунок матчу 74:66 на користь одеситок.

ІнтерХім-СДЮСШОР знову, через рік перерви, заволодів Кубком України.

interhim cup 2018 1

Нагадаємо усіх володарів Кубка України серед жінок:

1993 – Козачка-ЗАЛК (Запоріжжя),
1994 – Козачка-ЗАЛК,
2006/2007 – Козачка-ЗАЛК,
2007/2008 – Козачка-ЗАЛК,
2008/2009 – Козачка-ЗАЛК. Фінал. 15 лютого 2009р. Козачка-ЗАЛК – ТІМ СКУФ 91:90 ОТ,
2015/2016 – ІнтерХім-СДЮСШОР (Одеса). Фінал 5 березня 2016р. ІнтерХім-Динамо 87:68,
2016/2017 – Авангард (Київ). Фінал 4 березня 2017р. Авангард – ТІМ СКУФ 83:80,

2017/2018 – ІнтерХім-СДЮСШОР (Одеса). Фінал 4 березня 2018 р. Київ-Баскет – ІнтерХім 66:74.