Кубок України: першим фіналістом став ІнтерХім-СДЮСШОР

FBU 13 березня у Києві розпочався фінал чотирьох Кубка України серед жіночих команд. У першому матчі зійшлися одеський ІнтерХім-СДЮСШОР і київське Динамо.

Як і передбачалося, у цьому суперництві інтрига трималася до останнього. Номінальні господарки, якими були одеситки, потужно розпочали гру, «полетіли» триочкові у Мусієнко і Мітіної. Як наслідок 20:12 після першої чверті. Але вже у другій десятихвилинці Динамо скоротило відставання – Басалик, Бойко, Тетерук діяли гостро і результативно. І усе ж таки на перерву команди пішли за шести очкової переваги одеситок.

У третій чверті невеличка перевага Динамо зберіглася. Наприкінці цього відрізку матчу Тетерук триочковим скоротила відставання до -2. Але холоднокровні одеситки не дали «біло-синім» розвинути успіх. Їхня перевага у четвертій чверті знову сягнула +10. А остаточний рахунок 66:62 на користь ІнтерХім-СДЮСШОР.

Підопічні Ірини Щипакіної вийшли до фіналу Кубка України, де зустрінуться з переможцем пари Київ-Баскет – Франківськ.