Ірина Щипакіна: тілогрієчку підготуєте?

SchipakinaУ перший вікенд весни у столичному СК «Меридіан» відбудеться Фінал чотирьох Кубка України серед жіночих команд.

Розпочнеться кульмінаційне дійство півфінальним матчем ІнтерХім-СДЮСШОР – Динамо. Саме ці команди позаминулого року розіграли почесний трофей. Тоді ним заволодів ІнтерХім, перемігши суперниць у фіналі Кубка 87:68. У першому матчі цьогорічного Фіналу чотирьох саме одеситки згідно жереба є номінальними господарками протистояння з «біло-синіми» дівчатами. Своїм баченням розвитку подій у Фіналі Чотирьох поділилася наставниця ІнтерХім-СДЮСШОР Ірина Щипакіна.

- А про що спілкуватися? Про «Ташкент» у «Меридіані» (минулої неділі під час матчу Київ-Баскет – ІнтерХім-СДЮСШОР стовпчик термометра на арені вперто тримався на позначці +11 за Цельсієм – ред.)? Після розширення Суперліги за рахунок команд Вищої ліги є моменти не завжди вдалі, але не помиляється той, хто нічого не робить. Звісно, хотілося б, щоб Фінал чотирьох був більш рівним з погляду на силу команд. Думаю, Івано-Франківськ (БК Франківськ – ред.) буде явно випадати. А ось наша гра (у першій півфінальній парі ІнтерХім-СДЮСШОР – Динамо-НПУ – ред.) буде цікавою. Стосунки на майданчику між одеситками і динамівками завжди були напруженими, це саме той випадок коли гра відповідає терміну «протистояння». А хто переможе? Я думаю, що Київ-Баскет вже у фіналі. А реально це ми побачимо тільки у суботу. За підсумком півфінальних матчів.

- У Суперлізі ви двічі зіграли з Динамо і щоразу їх обігрували (13 жовтня у Києві 60:52, 17-го грудня в Одесі 78:50 – ред.).
- На те були свої причини. А тут хоч ми і є господарками, вдома насправді гратиме київське Динамо. А ми у гостях. Сезон триває не тиждень і не два. Хтось форму набрав, хтось навпаки. Хтось занедужав, захворів, когось спіткала травма. Результати згаданих вами матчів не є істиною в останній інстанції. Це ж Кубок! У будь-якому разі матч буде цікавим. А ми їдемо тільки за перемогою.

- Як володарі Кубка позаминулого року?
- Заради чого тоді боротися? Тоді можна було б на першому етапі благополучно поступитися і зійти з дистанції. А оскільки ми дісталися Фіналу чотирьох, то вже будемо боротися. У нашій команді є чимало молодих амбітних дівчат. Хочеться, щоб вони себе проявили.

- Глядачі на вас чекатимуть, ласкаво просимо до Києва!
- Дякую! Тілогрієчку, будь-ласка, підготуйте ( посміхається – ред.). Я, звісно, жартую.

Источник: ФБУ

 

 



photo 2024 03 18 16 26 03

Наши партнеры:
spina-help

 

Фото

Відео

 

© 2012  «Фонд підтримки та розвитку дитячого та жіночого баскетболу
в Одесі ім. І.Я.Кесельмана»
При використанні матеріалів гіперпосилання на сайт www.basketball-fund.org/ обов'язкова
Site made by eu4ria