Юлія Мусієнко: отримавши виклик у збірну України, була на сьомому небі

musienko sbАбсолютним дебютантом національної жіночої збірної України першого скликання нового головного тренера Кирила Большакова стала гравець одеського ІнтерХім-СДЮСШОР-2 Юлія Мусієнко.

Дівчина розповідає, як отримала виклик у збірну і ділиться першими враженнями від зборів.

 

- Я грала за молодіжну збірну, до цього за юнацьку і кадетську. У тренувальний табір збірної України потрапила вперше і дуже радію з цього. Буду старатися, щоб увійти згодом до складу і грати в офіційних матчах.

- Встигла відзначити для себе якісь особливості тренувального процесу Кирила Большакова?

- Дещо інші кидкові вправи були, а так є схожість з клубними тренуваннями. Транзит ще дещо інший.

- Дівчата, які мають досвід виступів у збірній, як прийняли тебе – новачка?

- Я більшість дівчат знаю, грала з ними, навіть ще минулого року у збірній U-20 грали разом. Ті, хто старші, підтримують словом. Все гаразд.

- Одна зі старших Таїсія Удоденко розповіла, що навантаження серйозні пропонує головний тренер, як на тебе – вони нормальні після літа, після відпустки?

- У мене перерва була невеличка. Я тиждень відпочивала. А до початку зборів я два тижні тренувалася, тому для мене навантаження цілком прийнятні.

- А де тренувалася?

- У СДЮСШОР №2 в Одесі. Мій клубний тренер Ірина Вікторівна (Щипакіна – ред.) готувала мене до збірної. Мені зателефонували і сказали, що бажано прибути до тренувального табору підготовленою, щоб показати себе на гарному рівні. І я вирішла, краще потренуватися, ніж нічого не робити.

- Як ти дізналася, що тебе викликали?

- Я написала нашому менеджеру команди U-20 Ксенії Монзуль, щоб забрати документи, і коли вона сказала, що я у розширеному списку національної збірної і мене викликає на збори Кирило Большаков, я була на сьомому небі! Я не очікувала такого повороту і дуже щаслива, буду старатися, сподіваюся, покажу усе, на що здатна.

- Слідкувала за виступом національної збірної на Євробаскеті, щось для себе відзначила, чогоб ти нового додала у її грі?

- Ой, ще рано про це розмірковувати. Тут такі гравці, з таким досвідом. Я поки що не маю морального права на це відповідати.

- Ну хто на твоїй позиції грає?

- Ягупова, мій головний конкурент (сміється – ред.). Завжди мріяла з нею зіграти, нарешті тут, якщо проявлю себе, можу зіграти з нею, по захищатися проти неї. Ще Віта Горобець. Вона з тих дівчат, хто на два-три роки старші. Гравці дуже гарні, високого класу. Важко буде з ними боротися за місце у складі, але я спробую!

Источник: ФБУ

 

 



Материалы по теме:

photo 2024 03 18 16 26 03

Наши партнеры:
spina-help

 

Фото

Відео

 

© 2012  «Фонд підтримки та розвитку дитячого та жіночого баскетболу
в Одесі ім. І.Я.Кесельмана»
При використанні матеріалів гіперпосилання на сайт www.basketball-fund.org/ обов'язкова
Site made by eu4ria