Кристина Карп: «За Україну я завжди готова грати з бажанням і повною самовіддачею»

karp 2017 05 1Наймолодша серед абсолютних дебютанток національної жіночої збірної України 19-тирічна Крістіна Карп розповіла про напутнє слово свого клубного тренера Ірини Щипакіної і поділилася своїми першими враженнями від зборів головної команди у київській Пущі Водиці.

8 травня національна жіноча збірна України розпочала перший етап підготовки до Чемпіонату Європи.

- Про виклик до збірної я дізналася, коли побачила своє прізвище у розширеному списку на офіційному сайті ФБУ. Скажу відверто, була приємно здивована і дуже рада виклику.

- Що потрібно, аби спробувати закріпитися у складі збірної?

- Я одна з молодих гравців, на кожному тренуванні буду старатися себе проявити. А висновки вже робитиме тренерський штаб.

karp 2017 05 2- Як прийняли тебе дівчата?

- Все дуже добре. Справа в тому, що зараз тут небагато основних гравців, здебільшого молодь, яка надалі продовжить підготовку у збірній U-20. Щодо атмосфери у команді – вона відмінна, зі старшими дівчатами ще не тренувалася. А ці мене завжди підтримують. І тренери, звісно, також. Усі доброзичливі, хоч і вимогливі. Але іншого і не могло бути.

- Що порадила твій клубний тренер Ірина Щипакіна (головний тренер ІнтерХім-СДЮСШОР, де грає Крістіна Карп - ред.), коли ти їхала до Пущі Водиці у тренувальний табір національної збірної?

- Не приховувати, якщо щось не так. Спілкуватися, виконувати тренерські завдання. На цей час клубні інтереси, і звісно, особисті мають відійти на другий план. Виклик до головної команди країни, показник того, що ти йдеш у баскетболі вірним шляхом, прогресуєш. За Україну я завжди готова грати з бажанням і повною самовідданістю.

- Що на твій погляд потрібно, аби збірна добре себе проявила на Чемпіонаті Європи?

- Треба працювати і працювати. Підтримувати одна одну, грати так, щоб потім не було сумнівів, що я не повністю віддала себе заради перемоги.

Источник: ФБУ

 

 

 

 

 

 Материалы по теме:

Ближайшие матчи

8 10 02 2019

Наши партнеры:
spina-help

 

Суперлига 2017-2018

Команда И О
1 Киев 28 56
2 Интерхим 28 49
3 Ровно 28 43
4 Динамо 28 41
5 Чайка 28 41
6 Блискавки 28 41
7 ХАИ 27 35
8 Зирка 27 27

Фото

Видео

 

© 2012  «Фонд поддержки и развития детского и женского баскетбола
в Одессе им. И.Я.Кесельмана»
При использовании материалов
гиперссылка на сайт www.basketball-fund.org/ обязательна
Site made by eu4ria